OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Úvodná stránka » Reklamacny poriadok

Reklamačný poriadok

1) Pokiaľ vznikne na zakúpenom tovare dôvod k reklamácii obracajte sa prosím na e-mailovú adresu info@futons.sk


2) Oznámenie musí obsahovať meno kupujúceho, adresu, telefónne číslo, kópiu faktúry a účtu o zaplatení.


3) Zákazník je povinný skontrolovať pri prevzatí stav objednávky. Pokiaľ nesie obal známky poškodenia je povinný skontrolovať aj obsah zásielky. Pokiaľ je zásielka poškodená, je povinný spísať s dopravcom protokol o poškodení a kontaktovať predávajúceho aj dopravcu najneskôr do dvoch dní.

 

4) Predávajúci je povinný do troch dní od prevzatia reklamácie informovať kupujúceho o náležitom postupe vyriešenia sťažnosti.

 

5) Predávajúci nenesie zodpovednosť za škody spôsobené nevhodným zaobchádzaním alebo zaobchádzaním v rozpore s návodom na použitie. Nenesie zodpovednosť za škody spôsobené vonkajšími vplyvmi. Na tieto vady sa nevzťahuje záruka.

 

6) Lehota 14 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu sa vzťahuje na všetok tovar. Ten nesmie byť nijak poškodený a musí obsahovať všetky náležitosti, ktoré boli súčasťou balenia. Vrátením produktu nevzniká kupujúcemu nárok na úhradu ceny dopravného, naopak musí na svoje náklady dopraviť tovar späť k predajcovi.


 

DOPRAVA ZDARMA
na všetko


>>Doručenie<<

tatami

do 3 dní

shiatsu a futony - natural

do 3 dní

shiatsu a futony - farebné

do 14 dní

doplnky a neskladový tovar

do 14 dní